Bez sievietes vājībām nav septītās debesis

mj

Vai Tu tērē par daudz? Pārāk ilgu laiku pavadi vannas istabā? Tev ir par daudz kurpes un kleitas un pošanās pat uz lielveikalu reizēm līdzinās modes skates aizkulisēm? Tev tiek piedots, jo mēs saprotam to, ko lielākā daļa vīriešu nesaprot – arī nevērīgais, brīvdienu stils treniņbiksēs ir labs tikai tad, ja Tu satiec to „maitu”, kura, uz Tevi paskatoties, nodomā „nelabi metas, ka viņa pat treniņbiksēs spēj tik labi izskatīties”.

Jā, mēs alkstam to auksto, skaudīgo skatienu tik pat ļoti, kā vīrieša iekāres skatienu. Varbūt pat nedaudz vairāk, jo sievietes atzinums „es arī gribētu izskatīties tā”, ir retāka parādība par vīriešu vēlmi Tev piemiegt ar aci vai vismaz nopētīt no mugurpuses, ko Tev māte daba devusi.

Vīriešiem, bieži vien pasprūk vecais, labais :„Nu ko Tu tur ņemies, ejam reiz ārā no mājas.” Ja nu kāds vīrietis šo lasa, ņemiet vērā, šis ir teikums no kā labāk izvairīties, jo tas ir tāpat kā pateikt, ka mēs nelietderīgi izmantojam savu laiku, kamēr mūsu smadzenes turpina darboties čeklista režīmā. Mēs novērtējam katru savu ķermeņa daļu, aksesuārus, matus, kosmētiku, somiņas saturu, nepieciešamās lietas, iespējamās situācijas, ko varētu nākties satikt, vai izdarīt – tas nav tik vienkārši, kā paņemt maku un iet uz mašīnu.

Galu galā, kura gan no mums vēlas pārvērsties no tās, par kuru tiek runāts, un uz kuru atskatās, par to, kura runā un atskatās. Vienalga vai Tu studē, strādā, audzi bērnus, tam bonusā nāk visi mājas darbi un vakariņas. Jā, reizēm mums vajadzētu saposties ātrāk vai tērēt mazāk, bet no otras puses, vīriešiem vajadzētu priecāties, ka princese pēc laika nepārvēršas par ķirbi. Starp domām “ko man vajag izdarīt līdz darba dienas beigām”, „vai mans bērns ir drošībā”, „ko šodien gatavot” un „ko vajadzēja nopirkt veikalā”, mēs tik un tā atrodam laiku piedomāt par to, lai būtu skaistas.

Tas ir bonuss viņam un arī sev. Kādēļ sev? Ja reiz ir viena lieta, ko es esmu sapratusi, tad tas ir fakts, ka vīrietis var nest sievieti debesīs, bet, ja sieviete nejutīsies kā putns, viņa nokritīs zemē kā akmens. Justies skaistai, sievišķīgai un iekārojamai bieži vien ir ne tik daudz viņa labad, kā savas harmonijas labad. Skola, darbs, bērni un mājas darbi – tas viss var radīt ļoti daudz stresa, neapmierinātības, dusmu un dažreiz pat vainas sajūtas, bet tas dod arī lielu gandarījumu, laimi un dzīves piepildījumu. Skatīties, kā viņi aug un veidojas par personībām. Es to zinu, arī pati neesot mamma, kā nekā esmu piedalījusies 3 māsas bērnu uzaudzināšanā un jūtos tik pat lepna par viņiem, kā viņu mamma.

Būt par mammu ir izaicinājums, bet būt par sievieti – mūsu misija.

Tādēļ piedosim sev savas sievišķīgās vājības, jo bez tām nu nekādi septītajās debesīs nepacelsimies. 

Image

 

Tas šodienai viss, gavēnis iet pilnā sparā, meklēju informāciju par vegānismu, bet par to jau kādu citu dienu.

See you!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s