Ja reiz mēs svinam, tad svinēsim arī draudzību!

tumblr_lxvc7dbFt31qgnow4o1_500_large

Draudzībai nav jābūt sarežģītai, tai nav jābūt dramatiskai vai smeldzīgai. Tai ir jābūt pamatīgai savās saknēs un vieglai savā lidojumā.

Rakstu, un pati domāju, re, cik muļķīgi skan,- „tai ir jābūt”, „tai nav jābūt”. Kurš gan var definēt draudzību? Tā ir jājūt!

Ko Tev nozīmē draugs?

Man vienmēr ir šķitis – cik draugu, tik draudzības recepšu, bet tos īstos cilvēkus es vienkārši sajūtu, tā līdz kaulam, kā savējos. Man nav īpaši viegli pierast pie cilvēkiem, bet tiklīdz es saprotu, ka tas cilvēks ir „manējais”, es ļoti ātri pieķeros. Mani draugi ir mans zelts. Ar viņiem es varu sēdēt klusumā un justies harmonijā, darīt pilnīgas muļķības un nevienā acī nenosodīt ne sevi, ne viņus, smieties par to, kas bijis, un arī dažreiz kopīgi paraudāt par to, kas sakrājies uz sirds. Lai arī cik ilgi mēs nebūtu viens otru satikuši, lai arī cik liels attālums mūs šķirtu, es zinu, ka man ir ļoti ar viņiem paveicies.

fb

Nesauc to par lielīšanos, nedomā, ka tagad izrādos. Vienkārši visi šie svētki un pēdējā laika notikumi, ir mazliet likuši man atcerēties, kas dzīvē ir pats galvenais. Ģimene, draugi, mīlestība.

Tad nu šī ir mana lielā atzīšanās mīlestībā. Vienā no retajām, kas ir noturīga, un ar gadiem kļūst tikai stiprāka. Es domāju, man nav jāsauc vārdos, gan jūs pašas ziniet. Paldies, ka man esiet. Es no sirds jūtos laimīga, ka esmu jūs satikusi. Jūs esat īpašas, lieliskas un fantastiskas! Visstiprākās un gudrākās, un reizēm, kad man zūd ticības sev, es padomāju par jums un smeļos enerģiju un spēkus. Tas tā forši, manuprāt 🙂

Bučas,

Ieva.

P.S.Gavēnis ceļ spārnos! Jūtos daudz, daudz labāk. Daudz ir mainījies (esmu pārcēlusies, mainījusi darbu un vēl daudz, daudz..), centīšos to visu drīz uzrakstīt, nu tad, kad pati būšu visam tam tikusi līdzi 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s